Posolstvo anjelov pre Február 2017

posolstvo anjelov

Február – štart, sila, dôvera, uzatváranie kruhov, úradné rokovania, radosť a uvoľnenie s priateľmi.

V prvej tretine februára jasnejšie uvidíme, čo všetko už sme zvládli a na čom môžeme stavať. Je dobré si pripomenúť, čo všetko sme vytvorili, otvorili, kde sme začali znovu a kam smerujeme.

To nám lepšie ukáže ďalší smer. Dá sa povedať, že sa to týka všetkých oblastí, ktoré sú pre náš život dôležité, samozrejme s ohľadom na to, čo kde každý riešime alebo premieňame, na čom vo svojom živote pracujeme.

V druhej tretine mesiaca sú priaznivé energie pre úradné rokovania, súdne konania, alebo prípravu na tieto akcie. Rovnako tak to môžeme pojať aj v zdravotníctve – testy, operácie, zákroky a podobne.

Dá sa tiež povedať, že v tomto mesiaci uzatvárame v určitých smeroch a oblastiach kruh. Znamená to, že dokončujeme nedoriešené udalosti. Čakajú nás nové skúsenosti a my sa môžeme rozhodnúť, že budú pre nás radosťou.

V poslednej tretine mesiaca sa máme viac zamerať na priateľstvo a väzby okolo nás. Máme si vyjsť s priateľmi, pobaviť sa a venovať im pozornosť. To prinesie uvoľnenie a možno aj inšpiráciu. Možno nám to tiež ukáže nové pohľady na všetko, čo sa teraz okolo nás deje.

Prajem Vám mesiac, v ktorom dokončíte a doriešite všetko, čo Vás akokoľvek brzdí a obmedzuje, alebo že uvoľníte energie novým skúsenostiam a možnostiam.

Posolstvo pre február:
“Jediná možnosť, ako zachrániť svoje sny, je byť sám k sebe veľkorysý.”
“Život priťahuje život.”
“Príde deň. Kedy tým, ktorí tlčú na dvere, bude otvorené,
tým, ktorí prosia, bude dané, tým, ktorí plačú, sa dostane útechy. ”
“Nie všetci, ktorí majú kopu zlata veľkú ako ten kopec na juh od mesta,
sú bohatí. Bohatý je ten, koho každú sekundu života prestupuje energia lásky. ”
PAULO COELHO

zdroj: Hanka, web

veštice online