Posolstvo anjelov pre Február 2016

Február je počiatkom premeny Vášho života vo všetkých smeroch, najmä vo vzťahových oblastiach.

Február je veľmi aktívny mesiac. Oplýva energiami premeny a zmeny. Všetko bude prebiehať pomerne rýchlym a intenzívnym tempom.

Pri mojich výkladoch v posledných týždňoch a mesiacoch, asi od jesene minulého roka, sa u mnohých mojich klientov a u mnohých ich oblastí objavuje obdobie jari ako nastúpenie novej cesty.
Je to badateľné aj z ročnej veštby pre tento rok. Obdobie jari sa v energiách premeny počíta zhruba medzi februárom a májom a podľa súčasných kariet je vidieť, že už teraz vo februári sa všetko otvára a začína.

Mnohí z Vás ste sa už niekoľko mesiacov späť začali premieňať, viac ste na sebe a svojom živote pracovali a stále pracujete a začali ste sa rozvíjať a hľadať nové cesty, aby ste žili spokojný, harmonický a naplnený život.

Tomuto obdobiu hovorím “obdobie príprav”, v ktorom ste väčšinou pracovali skrze vnútorné vedenie a emócie a všetko ste spracovávali predovšetkým na teoretickej úrovni predstáv a prianí.
On februára sa energie premieňajú tiež do prípravnej fázy, ale tá už bude trochu praktickejšia a bude sa aj zreteľnejšie prejavovať vo Vašom reálnom živote.
Vaša duša a situácia sa uzdravujú a začínajú naberať ten správny smer. Samozrejme budú medzi Vami aj jedinci, ktorí sa zdržali niekde cestou pri svojom rozvoji, alebo boli dlhšie zatvorení do svojich obáv a nepekných myšlienok a tak môžu mať pocit, že sa vôbec nič nezmenilo a že je to možno aj horšie, než to bolo a ja tu píšem rozprávky.
Áno, pri posolstvách som stále písala, že všetko je závislé predovšetkým na Vašom postoji, myšlienkach a rozhodnutiach a tie si volíte Vy sami.

Preto, ak ste medzi týmito ľuďmi, je čas, aby ste prestali viniť za svoj nepodarený život všetkých a všetko okolo, pretože kľúč k uzdraveniu chorého života máme každý v sebe.
Kým nezmeníte postoj, myšlienky, neotvoríte srdce a nezačnete viac veriť v seba a vesmír, budete sa motať v bludnom kruhu, ktorý len porastie do väčších rozmerov.
Naopak, Vy, ktorí ste už pochopili, prijali a začali ste jednať skrze seba a uvedomili ste si, že je nutné začať od seba a zvnútra, obrovským krokom ste sa posunuli vpred. Viem, že veľa ľudí túto premenu vnútorne vníma, že mnoho ľudí chápe, že život nie je len o tvrdej realite, ale že všetko súvisí so všetkým a všetko je prepojené v niekoľkých úrovniach.

Teraz štartujete Vy!
Preto je stále dokola nutné, aby ste si strážili svoje myšlienky, analyzovali dané situácie, vyvodili nejaké závery a predstavy, ako by ste si priali, aby to naďalej vo Vašom živote fungovalo.
Buďte trpezliví, všetko sa deje v správny čas a tempom, ktoré je pre každého z Vás tým najlepším. Nemerajte zmeny pozemským časom – kedy už to príde aj ku mne, o tomto čase to nie je. Príde to k Vám vtedy, keď je to bude pre Vaše najlepšie dobro a tak, aby to zapadlo do celku Vášho života vo všetkých oblastiach. Prichádza rovnováha, a preto nie je možné, aby všetko chodilo postupne a až potom sa všetko ladilo dohromady.

Na každej oblasti síce pracujete zvlášť, ale v konečnom dôsledku ide o celok Vášho života a je potrebné, aby všetky jeho súčiastky do seba presne zapadli.
O tom je celý február.

Je to štart, rozjazd, prichádzajú k Vám nové možnosti, začnete spoznávať svoje skryté schopnosti a začnete sa stretávať s ľuďmi, s ktorými sa budete môcť rozvíjať. V oblasti vzťahov sa tiež ukáže, o čom daný vzťah skutočne je. A tí slobodní, alebo tí v nespokojných partnerských väzbách sa v tomto mesiaci začnú tiež meniť a prebúdzať a začnú si priťahovať svoje partnerské duše, alebo budú uzdravovať dané vzťahy, ak je to ich úloha a sú s tým správnym partnerom, len to možno ešte nevedia.
Preto buďte bdelí, otvorení, láskyplní, prijímajte, analyzujte, tvorte podľa svojich predstáv a prianí.
Všetko sa Vám v budúcnosti vyplatí a prinesie presne to, čo každý z Vás potrebujete.
Prajem Vám štartovný mesiac do Vášho Nového života, v ktorom žiarite a násobíte radosť, lásku, harmóniu a svetlo.

Posolstvo pre tento mesiac:
“Zameraj sa na svoje priania a pritom si spievaj, pohmkávaj si,
opakuj mantry, alebo si pusť hudbu. ”
“Významná životná zmena Ti prinesie požehnanie.”
“Obklop sa pozitívne naladenými ľuďmi. Vyhýbaj sa negativite.”
“Nastal najlepší čas chopiť sa príležitosti a nasledovať volanie srdca.”
“Čaká Ťa nová, spirituálna, romantická láska.”
“Behaj, choď a hýb sa. Pohyb Ti dodá energiu a pocit šťastia.”
“Sila Tvojej lásky môže násilníkom
a rozhnevaným ľuďom pomôcť prestať sa báť. ”
“Začal / a si niečo dôležité a teraz je na čase to dokončiť.”
“Zakončil / a si jednu časť svojho života a začínaš novú, ešte lepšiu!”
Doreen Virtue

zdroj: Hanka, web

veštice online