Posolstvo anjelov pre August 2015

August je odpočinkový mesiac, ale je veľmi podstatný a zásadný pre budúce obdobie.

Mesiac august by sme mali využiť pre odpočinok, relaxáciu, oddych, ale tak, aby sme vyčistili staré energie vo svojej duši aj tele a aby sme sa pripravili na ďalšie obdobie. Toto očistenie formou určitého odpočinku máme využiť na čerpanie a naberanie novej energie, čím získame nielen novú silu, ale aj uvoľníme miesto novým možnostiam, inšpirácii a nádeji.

Počas júla pracovali a stále pracujú magické energie a mnoho ľudí sa práve teraz vyskytuje či už vedome, alebo nevedome v procese liečenia svojho života i svojej duše.

Niektorí na tom už dlhšiu dobu pracujú úmyselne, cielene a sú už o veľký kus posunutí, niektorí začínajú a niektorí ešte len dozrievajú.

Mesiac júl bol prelomovým mesiacom, kedy sa výrazne posunulo veľa vecí v našich životoch vpred. Niektoré sme vnímali a o niektorých vedome zatiaľ nevieme, ale oni sa objavia.
Energie sa výrazne zrýchlili a zrýchľujú a u mnohých z nás sa dejú a premieňajú až nepochopiteľne rýchlo určité udalosti. V priebehu augusta však nemáme ešte nič riešiť, ak je to možné, ale máme chvíľku vytrvať, skôr odpočívať a naberať nové sily, čerpať nové energie a motiváciu.

Učíme sa trpezlivosti a prijímaniu a s tým veľmi úzko súvisí mesiac august. Je nám zhora daný pokoj a priestor, a ak niekto nevie odpočívať, alebo má vďaka svojmu životnému tempu a starostiam pocit, že nemôže odpočívať, môže počítať so zastavením. Toto zastavenie však nebude dobrovoľné – môže sa prejaviť formou choroby, výpovede v práci alebo akoukoľvek udalosťou, ktorá nás jednoducho spomalí alebo úplne zastaví.

Jeseň nás prekvapí priaznivými premenami a v tomto období sa nachádzame v počiatku týchto zmien.
Duchovne otvorení a vnímaví ľudia to už dlhšiu dobu vnímajú a cítia, tí menej vnímaví to skôr považujú za nepríjemné zdržanie a komplikácie.
Nemôžete nič robiť. S dôverou a vierou to prijmite, prežite, prejdite a uvidíte až spätne časom, aký to všetko vlastne dáva zmysel a význam.
Pracujte na svojich plánoch, prianiach, venujte sa svojim milovaným, rozjímajte, meditujte, relaxujte aktívne či odpočinkovo. Uvidíte, že situácia Vám nedovolí niečo výrazne podnikať.
Budú k Vám prichádzať situácie, ktoré Vám to budú znemožňovať. Nebojujte s tým, je to tak dané a je to tak správne.

Buďte trpezliví, mesiac utečie ako voda a uvidíte, že aj Vy sa budete podvedome cítiť pokojnejší, silnejší a vyrovnanejší.
Zatiaľ si spomeňte každý deň na niečo, za čo ste vďační. Ďakujte za to, čo máte a ste za to vďační a verte, že aj veľmi nepríjemné situácie Vás vlastne nádherne prebudili a posunuli vpred.

Prajem Vám mesiac plný odpočinku, krásnych zážitkov s milovanými bytosťami a nádych novej čerstvej energie a sily.

Posolstvo pre tento mesiac:
“Všetko zlé je na niečo dobré. Všetko, čo sa deje, sa deje vo Tvoj prospech.”
“Všetko, o čo žiadaš, dostaneš.”
“Spomeň si na všetkých ľudí a veci, za ktoré si vďačný / á.”
“Pi viac tekutín a jedz čerstvé ovocie a zeleninu s vysokým obsahom vody.”
“Je na čase pustiť sa všetkého starého a nepotrebného, uvoľníš tak miesto niečomu novému.”
“Tvoja situácia je obklopená magickou energiou. Očakávaj zázraky.”

zdroj: Hanka, web

veštice online