Najdôležitejšie veštecké pomôcky

Najdôležitejšie veštecké pomôcky

Niektorí ľudia sú obdarení schopnosťou nazerať do budúcich dejov. Niekto z nich to vie jednoduchým sústredením a navodením zvláštneho stavu vedomia, niekomu sa udalosti, ktoré nás čakajú, zjavujú v jeho snoch.

Väčšina veštcov však používa niektorú z vešteckých pomôcok, ktorá uľahčuje budúcnosť odkrýva alebo pomáha ľahšie nájsť odpovede na otázky rôzneho charakteru.

Krištáľová guľa

Krištáľová guľa patrí medzi najznámejšie veštecké pomôcky. Je to magický predmet vyrobený z priezračného krištáľového skla, s ktorého pomocou je možné nazerať do budúcnosti. Guľa má pri styku so slnečnými lúčmi obrovskú silu a dokonca by mohla spôsobiť požiar, preto býva prekrytá látkou a starostlivo uložená na temnom mieste. Odkrýva sa len pri samotnom veštení.

Vykladacie karty

Medzi najznámejšie vykladacie karty patria starobylý a tajomný tarot. Nie je ale zďaleka jediný, aj keď bezpochyby patrí medzi najobľúbenejšie. K vešteniu slúžia tiež napríklad cigánske karty alebo malebné a pozitívne anjelské karty. A k výkladu možno použiť dokonca napríklad karty žolíkové.

Kyvadlo

Jedná sa o hrot, ktorý je zavesený na retiazke alebo povrázku. Samotný hrot je najčastejšie kovový, ale môže byť aj drevený alebo z drahého kameňa. Prostredníctvom nevedomého pohybu prenáša informácie z nášho najhlbšieho podvedomia. Týmto spôsobom pomáha kyvadlo nájsť odpovede na otázky, na ktoré je možné povedať áno-nie. Umožňuje zvoliť to najlepšie riešenie a ukazuje správnu voľbu.

Virguľa

Má podobu napríklad vŕbového prútika, môže byť ale aj drôtená. Virguľa slúži predovšetkým k hľadaniu vodných zdrojov, ale napríklad aj dutín, zaniknutých baní, jaskýň a ložísk drahých kovov, ktoré sa ukrývajú pod zemou. Menej známe je, že s virguľou možno pracovať tiež pri predpovedaní budúcnosti. Podobne ako kyvadlo pomáha nájsť odpovede na jednoduché otázky.

Kúzelné paličky

V súčasnosti ich používajú skôr deti, keď sa hrajú na kúzelníka a čarujú. Ale tiež ony majú veľkú moc a možno ich použiť pri rôznych magických rituáloch a úkonoch.

Veštecké kadidlo

Je to špeciálna vykurovacia zmes, ktorá napomáha vstúpiť do zvláštneho stavu vedomia a nazerať do budúcnosti.

Runové kamene

Runy sú dávnou abecedou starých germánskych kmeňov. Sú však tiež dôležitou pomôckou pri praktizovaní magických záležitostí. Pomáhajú dosiahnuť kontaktu s duchovným svetom, a tým tiež veštiť budúce udalosti. Možno ich použiť aj ako ochranné talizmany pred zlými silami či ako amulety pre šťastie.

Špiritistické dosky

Používajú sa predovšetkým pri vyvolávaní zomrelých a uľahčujú s nimi komunikáciu. Pretože sú pomôckou, ktorá spája svet pozemský so svetom duchovným, možno skrze ne tiež nazerať do budúcnosti a veštiť.

Veštenie cez telefón
Túžite poznať svoj osud a zistiť, čo vás v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti čaká? Najlepším spôsobom, ako sa dozvedieť pravdu, je osloviť našu skúsenou vešticu. Stačí zavolať na telefón 0988 700 888.

Možností, ako veštiť a predvídať budúcnosť, je oveľa viac. Nesmieme zabudnúť napríklad na výklad z ruky, veštenie z kávovej usadeniny, z hracích kociek alebo napríklad z ohňa. Každý, kto je obdarený schopnosťou nazerať do osudov ostatných ľudí, si obľúbi určitý spôsob veštenia, ktorý mu najviac vyhovuje.

veštice online