Moja skúsenosť s vešticou

Tak ako mnoho iných, aj ja som vždy považovala jasnovidectvo a veštenie za akési šarlatánstvo. Proste som neverila, že niekto, kto ma vôbec nepozná a nevie nič o mojom živote, môže po krátkej návšteve alebo telefonáte s určitosťou odhaliť veci, ktoré som doteraz nikde a pred nikým neoznamovala a dokonca predpovedať moju budúcnosť.

Samozrejme som počula o niektorých osobitných schopnostiach niektorých ľudí a mnohí známi herci potvrdzovali, že väčšina vecí, ktoré im táto známa osobnosť predpovedala, sa potom skutočne stali. Vo veľkej väčšine prípadov sa to týkalo zdravotných ťažkostí. Z niekoľkých strán, či už z médií alebo od určitých známych som samozrejme o týchto mimoriadnych schopnostiach počula.

Avšak ako je známe, kým človek nič také nepotrebuje, tak sa o to ani nezaujíma. Iná situácia je, keď sa objavia v živote akékoľvek komplikácie, ktoré človeku prerastú cez hlavu. Môžu to byť napríklad ťažkosti finančného rázu. Odborníci vždy radia, že je potreba takúto situáciu riešiť hneď v zárodku, a nie si požičiavať ďalšie peniaze, čím sa môžete dostať do finančnej pasce a exekúciu máte na krku ani sa nenazdáte.

Skúsenosti známych

Nedávno som vypočula svoju kamarátku, ktorá sa po rozvode s manželom dostala do finančnej tiesne a hrozilo jej, že skončí pod mostom. Možno zo zúfalstva a beznádeje navštívila kartárku, ktorá jej predpovedala, že sa čoskoro stane bohatou. Príliš tomu neverila, ale za mesiac sa od notára dozvedela, že zdedila veľkú sumu peňazí po svojom strýkovi, na ktorého už takmer zabudla. Táto jej skúsenosť trochu otriasla mojím názorom na veštenie, ale stále som to nepotrebovala.

Moje prvé ťažkosti

Keď sa mi však objavili občasné bolesti v brušnej oblasti, ktoré sa stupňovali, začala som premýšľať čo robiť. Nepomáhali žiadne babské rady ani lieky, ktorých som po prehliadkach u lekárov vystriedala niekoľko. Na naliehanie mojej kamarátky som sa rozhodla navštíviť rovnakú vešticu, ktorá pomohla aj jej.

Veľké prekvapenie u veštice

Už po prvej návšteve sa môj odmietavý postoj k tejto metóde radikálne zmenil. Musela som uznať, že veštica je jednak výborným psychológom a znalcom nielen ľudskej duše, ale aj telesnej schránky človeka. Bez toho aby som jej oznamovala niečo konkrétne, okamžite spoznala, že mám problémy s trávením. Stačil jej pohľad do mojich očí, preskúmanie stavu a farby mojej pokožky, aby určila správnu diagnózu. Po druhej návšteve identifikovala príčinu mojich ťažkostí a povedala mi, že mám niečo s tenkým črevom. Pri návšteve lekára som ho nasmerovala na túto možnosť, bez toho aby som niečo hovorila o veštici. Po podrobných vyšetreniach mi objavili malý nádor na tenkom čreve. Po jeho odstránení sa zistilo, že je nezhubný a od tej doby som sa cítila konečne opäť zdravotne v poriadku. Môžem za to poďakovať svojej kamarátke a hlavne veštici, na ktorú teraz nedám dopustiť.

Máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa Vašej budúcnosti?

Ak chcete poodhaliť tajomstvo Vašej budúcnosti, zavolajte na 0988 612 700.
Skúsené veštice s dlhoročnou praxou dokážu odhaliť budúcnosť mnohými spôsobmi.

Počas krátkeho hovoru sa váš život môže konečne obrátiť k lepšiemu. Otázky ohľadom partnerov, lásky, financií, zdravia či detí, všetky tieto otázky môžu byť zodpovedané v priebehu niekoľkých okamihov.

veštice online