Malý snár neobvyklých snov

vyklad snov

Nezvyčajné sny si väčšinou zapamätáme lepšie ako tie “bežné”. Je to práve preto, že sú niečím zvláštne, netypické a práve svojím podivným dejom nás nútia o nich premýšľať. Tento druh snov sa nám takmer vždy snaží niečo odkázať a naznačiť, ich charakter je už taký, aby nás upútal, vzbudil našu pozornosť.

Ak sa nám zdá o sliepkach, ktoré plávajú vo vode, potom sa môžeme radovať. Tento sen sa totiž vykladá tak, že sa blíži splnenie našich snov a prianí.

Ak vo sne vidíme hada plaziaceho sa po strome, je to naopak varovný sen, ktorý sa nás snaží upozorniť, že nás niekto blízky klame, nehovorí pravdu alebo sa nás snaží iba využívať.

Ak uvidíme vo sne hrbatého človeka, potom môžeme očakávať finančný zisk. A ešte viac peňazí sa nám znesie do lona, ak budeme s hrbáčom viesť rozhovor. Tento sen všeobecne znamená vyriešenie finančných ťažkostí, môže ísť aj napríklad o úspešné splatenie dlhov alebo nečakané prémie v práci.

V sne sa môžeme ocitnúť dokonca aj v kanále. V takom prípade nás niekto z nášho okolia klame, nepraje nám šťastie alebo sa nás snaží nejako napáliť.

Keď vo sne zbierame kravince, čaká nás úspech. Ten sa môže týkať napríklad povýšenia v práci, nájdenia partnera, narodenia dieťaťa alebo dokončenia štúdií.

Ak si ale v sne obliekame kožuch, svedčí to o hroziacich zdravotných problémoch. Kožuch totiž zvestuje blížiacu sa chorobu.

Ak robíme v sne maltu, symbolizuje to nadviazanie nových zaujímavých priateľstiev.

Ak jeme mandle, nie je to príliš dobré znamenie. Tento sen naznačuje, že nás čakajú nejaké problémy vo vzťahoch. Môže ísť napríklad o hádku s niekým blízkym, nezhody s partnerom alebo konflikt v rodine.

Ak pozorujeme v sne zatmenie Mesiaca, mali by sme sa pripraviť na zlé správy.

A keď sa v sne prechádzame v mokrom odeve, z ktorého ešte kvapká voda, potom nás tiež čaká nejaká udalosť, ktorá nás zarmúti.

Ak sa nám sníva o neveste, ktorú objímame, je to naopak dobré znamenie. Čaká nás radosť a šťastie.

Ak sa plavíme na loďke kamsi do diaľky, tiež v reálnom živote nás čaká ďaleká cesta. A nemusí sa týkať priamo cestovania ako takého, tento sen môže upozorňovať aj na dlhú cestu k splneniu našich snov.

Remeň a opasok v sne symbolizujú strasti a ťažkosti.

Ak trháme na záhradke krásnu červenú reďkovku, značí to uzdravenie z choroby alebo nájdenie duševného pokoja a rovnováhy.

Ak lezieme v sne po rebríku nahor, je to dobré znamenie, značí to cestu k úspechu, nejaký pokrok, povýšenie alebo zlepšenie. A ak z neho naopak lezieme dole, môžeme očakávať opak – nejakú stratu, nešťastie alebo starosti.

Ak sa nám zdá sen, v ktorom popíjame slanú vodu, mali by sme sa pripraviť na to, že blízka budúcnosť pre nás nebude úplne jednoduchá a objavia sa nejaké problémy, ktoré budeme musieť prekonať.

V sne nás môže tiež poškriabať mačka svojimi ostrými pazúrikmi. V takom prípade by sme si mali dať pozor na svoje okolie, niekto s nami totiž nemá príliš dobré úmysly.

Snívalo sa vám tiež niečo zvláštne?
Nechajte si od kartárky vyložiť význam vášho sna. Je možné, že sa vám vaše podvedomie prostredníctvom sna pokúša niečo dôležité oznámiť.

veštice online