Tri najväčšie prekážky, ktoré obmedzujú náš šiesty zmysel

Šiesty zmysel je niečo ťažko uchopiteľné, napriek tomu tu je. U niektorých je šiesty zmysel veľmi rozvinutý. Ďalší s ním pracujú podstatne menej. Niektorí ľudia ho využijú len niekoľkokrát za život, v tých najkritickejších situáciách. Ďalší ľudia však vôbec nevedia, že ho majú. Možno im v jeho užívaní bránia prekážky. O aké prekážky ide a ako sa ich zbaviť?

Strach z neznáma

Najväčšie prekážky v živote si kladieme sami. Ak ľudia nevyužívajú naplno svoje schopnosti vrátane šiesteho zmyslu, často je prvotnou príčinou vlastný strach. Ľudia sa boja nového a neznámeho, boja sa toho, čo sa všetko môže stať. Akokoľvek sú ľudia zvedaví, vlastne sa boja odhaliť svoju budúcnosť. Ľudia čakajú to najhoršie, preto si radšej zablokujú svoje videnie.

Šiesty zmysel je však prospešný. Nemá strašiť, ale upozorniť na možné krízové situácie tak, aby sme sa im dokázali vyhnúť. Môže nám pomôcť vytýčiť správny životný smer, vybrať tú pravú cestu. Stačí mu len pozorne načúvať a nebáť sa!

Ruch okolitého sveta

Žijeme v hektickom svete, ktorý je doslova zahltený – informáciami, produktmi, ponukou. Denne sa stretávame so stresom a tlakom na výkon. Denne čelíme rušivým vplyvom, ktoré nás odvádzajú od toho dôležitého. Pre podružné starosti sa nedokážeme dostať k podstate, k čistej pravde a ku skutočnému životu.

Súčasná spoločnosť je príliš hlučná na to, aby sme mohli počuť svoj vnútorný hlas. Preto je potrebné sa upokojiť, odpútať od ruchu okolitého sveta a dať priestor vlastnému ja. Tak možno prekonať všetky obmedzenia aj prekážky, ktoré potláčajú náš šiesty zmysel.

Energetickí upíry a podvodníci

V živote sa stretávame s rôznymi bytosťami. Našu energiu môžu vysávať tzv. energetickí upíry, rovnako tak môžu potláčať naše vlastné schopnosti. Energetickí upíry si neželajú byť odhalení a tak využívajú všemocne zbrane vrátane tých, ktoré vyrušujú šiesty zmysel. Existujú aj ďalší podvodníci, ktorí nás chcú oklamať, zmiasť a odpútať od správneho zámeru.

Ak chceme naplno využívať všetky svoje zmysly, aj ten šiesty, je potrebné sa týchto negatívne založených ľudí okolo seba zbaviť, odpútať sa od ich pôsobenia a vydať sa vlastnou cestou …

Čo je to vôbec šiesty zmysel?

Šiestym zmyslom sa nazýva intuícia, akési mimozmyslové vnímanie, vnímanie nad rámec klasických piatich zmyslov. Známy je aj ako vnútorný hlas alebo tretie oko. Ide o zvláštne schopnosti, ktoré nevieme vysvetliť. Veda si s nimi nevie rady. Môže ísť o určité predtuchy alebo jasnovidectvo. Šiestym zmyslom sa dá označiť aj hlboko vyvinutá empatie, teda schopnosť odhadnúť pocity a potreby druhých.

Radi by ste využili svoj šiesty zmysel, ale stále sa vám to nedarí? Chcete sa zbaviť strachu, nájsť vnútorný pokoj, odpútať sa od rušných okolností alebo sa vyrovnať s energetickými upírmi a podvodníkmi? Môžete využiť šiesty zmysel našich veštcov. Stačí len zavolať na 0988 612 700. Radi vám pomôžu.

veštice online