Svadba podľa hviezd

svadba

Svadba patrí k tým najdôležitejším životným udalostiam. Možno práve plánujete svoju svadbu a riešite mnoho rôznorodých záležitostí počnúc prsteňmi, cez svadobné šaty, kyticu, hostinu, dekoráciu, hudbu, zoznam hostí, až po miesto konania obradu alebo termín.

Práve pri plánovaní termínu svadby môže byť viac ako užitočná astrológia.

Astrológia pomôže stanoviť optimálny termín svadby

Rovnako tak ako človeka, jeho charakterové črty a osobnosť, prístup k životu alebo priebeh životnej cesty ovplyvňuje konštelácia hviezd v čase jeho narodenia, ovplyvňuje manželstvo, vzťah a spoločný život dvoch ľudí postavenie hviezd v čase sobáša. Ide tiež o konšteláciu zrodenia, zrodenia manželstva, zrodenia pevného zväzku dvoch ľudí.

Vhodný termín svadby síce nezaručí doživotnú pevnosť daného zväzku, ale zvyšuje možnosť, že to tak naozaj bude. Termín môže podľa astrológa priniesť do manželstva lásku, toleranciu a pochopenie. Naopak eliminuje sebeckosť alebo zárodky možných budúcich konfliktov.

Najvhodnejší okamih, načasovanie či termín svadby hľadá tzv. elektívna astrológia. Tá môže pomôcť aj s ďalšími významnými udalosťami alebo rozhodnutiami. Pomôže napríklad stanoviť vhodný termín pre začatie stavby domu, položenia základného kameňa. Bude užitočná aj pri podnikaní, kedy dokáže definovať vhodný termín pre úplný štart podnikania alebo napríklad začiatok dôležitého projektu.

Elektívna astrológia pracuje na inom princípe ako klasická astrológia a výklad horoskopov. Pri plánovaní svadby sa však samozrejme oplatí posudzovať aj klasický partnerský horoskop. Pri stanovovaní termínu by sa malo prihliadať k osobným horoskopom oboch partnerov. Termín by mal byť priaznivý pre oboch partnerov, nech už sú ich znamenia horoskopu akékoľvek.
Astrológia pritom nehľadá iba vhodný termín, ale aj konkrétny čas.

TIP: Prečítajte si, ako vybrať vhodný dátum svadby a stiahnite si PDF zaujímavých svadobných dátumov od roku 2022 až po rok 2030.

Lunárny kalendár ako základný kameň pevného vzťahu.

Začiatok spoločného manželského života môže podstatne ovplyvniť lunárny kalendár. Mesiac ovplyvňuje naše emócie viac ako hviezdy a práve emócie vo svadobný deň môžu odrážať celkový obraz manželstva.

Najvhodnejšie je vysloviť svoje “áno” v čase dorastajúceho Mesiaca. Ten totiž prináša úspech novým začiatkom, pozitívne ovplyvňuje rast a rozvoj.

Venuša ako planéta lásky

Šťastnému manželstvu bude priať najmä vhodné postavenie Venuše. Práve táto planéta je totiž planétou lásky a láska je prvotným predpokladom šťastného manželstva. To napokon vedeli už naši predkovia. Postavenie Mesiaca, Slnka aj planét v čele s Venušou sa totiž vždy zohľadňovalo pri plánovaní svadieb na kráľovských dvoroch.

Tiež numerológia má svoju úlohu

Pri plánovaní termínu svadby sa hodia aj poznatky z numerológie. Z hľadiska numerológie je ukazovateľom možných budúcich problémov manželstva jednotka. Tá je symbolom jednotlivca, do zväzku môže vnášať nezdravú súťaživosť, sebeckosť a egocentrizmus.

Manželstvo je zväzkom dvoch ľudí, ktorý sa nezaobíde bez vzájomnej tolerancie a rešpektu. Oveľa vhodnejšie ako s jednotkou sú svadobné termíny obsahujúce kombináciu dvojok alebo ich násobkov. Podľa numerológie by sa však nemalo v termíne svadby vyskytovať mnoho rovnakých čísel, pretože to môže pôsobiť aj negatívne.

Lámete si hlavu s termínom svadby?
Zavolajte na 0988 612 700 a obráťte sa na našich odborníkov. Radi vám s výberom termínu svadby podľa astrológie pomôžu. Sú zárukou, že si skutočne vyberiete ten najpriaznivejší termín. Dovoľte hviezdam, aby vám do manželstva priniesli toľko potrebnú lásku a šťastie.

veštice online