Naučte sa vystúpiť z bludného kruhu nešťastia

Ako sa vymaniť zo zajatia smoly

Mnohí ľudia sa obracajú na veštcov, kartárky, numerológov a astrológov najmä vtedy, keď zažívajú smutné alebo stresujúce životné obdobie. Len málokto je dieťa šťasteny a darí sa mu vždy a vo všetkých oblastiach.

U väčšiny z nás sa striedajú obdobia, ktoré sa nesú v znamení radosti, energie, chute do života, optimizmu a lásky s tými, ktoré sú skôr pochmúrne, smutné, vyčerpávajúce alebo dokonca zdanlivo bezvýchodiskové. Môže ísť o stratu zamestnania, rozchod s životným partnerom, nešťastné zamilovanie, nedostatok peňazí, ale aj vážnu chorobu alebo dokonca smrť niekoho blízkeho. Bohužiaľ také chvíle zažije aspoň párkrát za život snáď každý z nás.

Je ľahké uviaznuť v spleti nešťastných udalostí

Práve v období života, ktoré je ťažkou životnou skúškou, sú ľudia oveľa zraniteľnejší. Niet sa čomu diviť, dlho trvajúcom stresom alebo žiaľom dôjde k oslabeniu duševnej odolnosti a ak táto životná etapa trvá príliš dlho alebo sa dokonca jedná o celý sled nešťastných udalostí, môže sa všetko odraziť nielen na duši, ale aj na fyzickom tele. Veľmi často sa objavia stále sa vracajúce virózy a v horšom prípade aj vážnejšia choroba. To pochopiteľne dotyčnému nepridá a dostáva sa do akéhosi začarovaného kruhu, z ktorého nie je ľahké vystúpiť.

Vždy opäť môže vyjsť Slnko

Ako zlomiť Čierneho Petra, prelomiť ľady, vystúpiť z pochmúrnej hmly a objaviť znova trblietajúce sa slnečné lúče, ktoré zahrejú až do hĺbky duše? Táto zmena musí prísť od človeka samotného. Vyloženie horoskopu, veštba alebo výklad kariet. Práve k týmto ezoterickým záležitostiam sa mnohí ľudia, ktorých prenasleduje smola, obracajú s nádejou. Je však potrebné si uvedomiť, že karty či veštba nenájdu vždy riešenie a predovšetkým za dotknutého konkrétne problémy nevyriešia. To musí urobiť len on sám a je len na ňom, či to dokáže alebo v pavučine nešťastí uviazne navždy.

Ten, komu sa dlhodobo nedarí, by mal zmeniť v prvom rade sám seba. Mnohé nešťastia, neúspechy a pády si totiž často privoláva on sám. Treba cez aktuálnu situáciu prestať byť pasívny, zúfalý a predovšetkým nájsť vieru a nádej, že bude zase lepšie. Ak je niekto stálym pesimistom a napoly naplnenú nádobu vidí ako prázdnu, podvedome sám sebe škodí a nešťastie k sebe prakticky privoláva. Akonáhle začne od srdca veriť, že sa bludný kruh raz zlomí a objaví sa cesta, skôr alebo neskôr sa to tak skutočne stane. Seba-naplňujúce sa proroctvo naozaj funguje a naše myšlienky a prístup k životu priamo ovplyvňujú budúci realitu. Treba sa začať viac smiať, aj keď k tomu zdanlivo nie je žiadny dôvod.

K posilneniu optimizmu a nájdeniu strateného životného elánu napomôže aj pobyt na čerstvom vzduchu, dostatok spánku, zdravá a striedma strava, kontakt s priateľmi a blízkymi alebo napríklad dlhé prechádzky. Zo začiatku tieto činnosti dotyčný možno nebude vykonávať s chuťou, ale ak vytrvá, bude sa cítiť deň odo dňa lepšie a zrazu si uvedomí, že je vlastne spokojný a šťastný.

Ako sa vymaniť zo zajatia smoly?
Máte pocit, že ste si v živote vytiahli Čierneho Petra? Nič nie je nemenné, poraďte sa s vešticou, vždy existuje cesta ku šťastiu.

veštice online