Keď vzťahy opakovane nevychádzajú

laska

Bohužiaľ nie každý z nás má to obrovské šťastie, že narazí na toho pravého partnera, s ktorým má fungujúci a bezproblémový vzťah. Málokto zostane so svojou prvou láskou po celý život, aj keď sa takéto prípady občas stávajú, je to skôr výnimkou. Je pomerne bežné, že si prejdeme niekoľkými rôznymi vzťahy, než niekde napevno zakotvíme. Spozornieť by sme ale mali v prípade, ak naše vzťahy stroskotávajú opakovane. Dá sa s tým vôbec niečo robiť, čo je vlastne zle a dá sa také prekliatie nejako prekonať?

Najčastejších dôvodov je len niekoľko

Mráček či dokonca väčší mrak sa v priebehu trvania vzťahu objavia snáď v každom partnerstve. Je to normálne, veľa párov ale nakoniec takú krízu ustojí a zostane spolu. Hlavných dôvodov, prečo máme smolu v láske, je len niekoľko.

Zlá voľba

Niekto pri hľadaní partnera skutočne nemá šťastnú ruku a vyberá si medzi “nevhodnými typmi”. Väčšinou sa jedná o zadaných mužov, ktorí hľadajú len spestrenie a povyrazenie, pričom sa k svojej milenke nechcú opravdivo viazať. Môže ísť aj o nenapraviteľného sukničkára, v tom prípade si nikdy nerobte nádej, že práve vy budete tou, ktorá ho napraví.

Príliš veľké očakávania

Niekedy žena urobí chybu v tom, že má na opačné pohlavie príliš veľké nároky. Chcela by niekoho, kto je mužný a nežný zároveň, zabezpečí rodinu finančne, ale dokáže sa aj postarať o domáce práce. Priznajme si, nikto nie je ideálny a nikdy nestretneme niekoho, kto sa úplne vo všetkom zhoduje s predstavami, ktoré máme. Partnerstvo je vždy skúškou, ako dokážeme byť tolerantný a ochotní robiť vzájomné kompromisy.

Nedostatok uznania

Každá žena vie, že typickou mužskou vlastnosťou je ješitnosť. Máloktorá toho ale dokáže využiť vo vlastný prospech. Dávajte partnerovi najavo, že si vážite toho, čo robí (aj keď si napríklad v duchu hovoríte, že by toho mohol robiť viac), nezabudnite ho občas pochváliť. Pochvala má oveľa silnejšiu moc než výčitka.

Vzťah ako celoživotná práca

Ľudia často zabudnú, že sa o svoje partnerstvo musia stále starať. Je to podobné ako s kvetinou, pokiaľ ju prestaneme zalievať a starať sa o ňu, postupne začne uvädať a my o ňu prídeme. Ak sme v šťastnom vzťahu, neznamená to, že máme vyhrané a už nemusíme nič robiť. Udržať si lásku a spokojného partnera je drina. Niekedy ale ku spokojnosti stačí pár drobností. Kedy naposledy ste svojho partnera pohladila alebo ho niečím príjemne prekvapila?

Malý rituál lásky

Spôsobov, ako si udržať lásku prostredníctvom mágie, je veľa. Aby sme boli úspešní, musíme mať vždy dobré úmysly a nesmieme sa snažiť s danou osobou manipulovať. Môžeme skúsiť nasledujúci veľmi jednoduchý rituál.

Nájdeme si pokojné miesto, kde nás nikto nebude rušiť. Vezmeme voskovú sviečku, ktorú očistíme v roztoku s morskou soľou. Potom ju potrieme najlepšie olivovým alebo éterickým olejom. Sviečku zapálime. Pozorujeme jej plameň a pritom si predstavujeme svojho partnera alebo toho, s kým túžime byť. Intenzívne myslíme na silu našej lásky. Nakoniec sviečku sfúkneme. Celý proces môžeme opakovať viac dní po sebe. Tento návod je síce veľmi jednoduchý, ale zároveň nesmierne účinný. Čím silnejšia bude naša láska k danej osobe, tým väčší účinok bude tento magický rituál mať.

Nedarí sa vám nájsť toho pravého partnera?
Chýba vám neha a pohladenie? Nie ste v súčasnom vzťahu šťastní a neviete, ako ďalej? Obráťte sa na našu vešticu, aby vám poradila, láska si k vám potom sama nájde cestu. Stačí len vytočiť číslo 0988 700 888.

veštice online