Znamenie Škorpión – partnerská zhoda

Škorpión a Baran

Stálosť Škorpióna a tvorivá sila Barana sú dobrým základom pre spoluprácu týchto znamení. Hlavným mínusom ich vzťahu je to, že Škorpióni bývajú veľmi žiarliví a preto Baran by mal brzdiť svoj ​​temperament a brať ohľad na partnera, pretože ten očakáva, že všetci okolo sú rovnako lojálni ako on. Nemalo by sa zneužívať dôveru Škorpiónov, pretože majú výbornú pamäť a neradi odpúšťajú. Takže ak si Baran zapamätá, že so svojím partnerom si nemôže pohrávať, pretože vytvorí si nepriateľa na život a na smrť, tak taký vzťah bude veľmi harmonický.

Škorpión a Blíženci

Škorpión býva vášnivý a rád si všetko privlastní. To môže byť problémom vo vzťahu s Blížencom, ktorý má veľmi rád slobodu a určitý odstup. K životu potrebuje nezávislosť a svoj vlastný priestor pre sebarealizáciu. Škorpión takýto prístup môže cítiť ako nedostatok lojality a malú angažovanosť vo vzťahu. Ak majú vzťahy Škorpióna a Blíženca dobre fungovať, tak to od oboch strán vymáha veľa práce nad sebou a porozumenie pre partnera.

Škorpión a Lev

Tieto dve znamenia sa príliš dobre nedohovorí. Obe sú tvrdohlavé a nerady ustupujú. Škorpión je veľmi živelný a dráždi ho nafúkanosť. Lev netoleruje Škorpiónovej pokusy o ovládanie a vnucovanie mu názoru. Naviac Lev často nesplnia očakávania Škorpióna, ktorý by rád vášnivého milenca, ktorým Lev nebýva. Lev je totiž konzervatívna a dosť si potrpia na rutinu a to Škorpióni nemajú radi.

Škorpión a Váhy

Škorpión je dosť živelný a vášnivý čo je pre Váhu dosť atraktívne, ktorá veľmi túži po vášnivom vzťahu. Ak je ešte spojí spoločné záujmy, tak vytvorí veľmi vydarený trvalý vzťah. Váha je veľmi dobrým diplomatom, čo jej umožňuje vyhýbať sa konfliktom s hádavým Škorpiónom a upokojovať ho. Jediné riziko je v spoločenskom živote Váh, ktorý môže v Škorpiónovi vzbudzovať žiarlivosť.

Škorpión a Strelec

Škorpióna a Strelca oveľa viac rozdeľuje ako spája a ťažko sa im vytvára vydarený dlhodobý vzťah. Škorpión si nepotrpia na prílišnú živelnosť a spontánnosť Strelca. Často ho viní z neporiadnosti a rozhadzovačnosti, hoci zvyčajne nespravodlivo. Strelec nebude schopný pochopiť žiarlivosť a majetnickost Škorpióna a bude sa cítiť obmedzovaný a nepochopený.

Škorpión a Vodnár

Škorpión a Vodnár to je zrážka dvoch veľmi silných individualít, ktoré ťažko budú hľadať kompromis. Vodnár je pre Škorpióna príliš nezodpovedný a bezstarostný. A zároveň nedokáže zo seba vykresať tú silu vášne a nadšenie aké by od neho Škorpión očakával a čo je pre neho základom pre dlhodobý vzťah. Obe znamenia sa úplne iným spôsobom pozerajú na svet a inak realizujú svoje záujmy. Je potreba veľmi veľa práce a ústupkov aby tieto znamenia sa mohla pokúsiť o dobrý vzťah.

Škorpión a Býk

Tento vzťah je dosť zložitý. Škorpión je vášnivý, impulzívne a majetnícky. Najdôležitejšie pre neho sú emócie a chce ich vidieť a cítiť v každej chvíli svojho života. Ťažko to pochopí rozvážny Býk, ktorý si veľmi váži rozum a pokoj a emócie pre neho až tak veľkú rolu nehrajú. V takomto vzťahu asi nikdy príliš nuda nebude, ale konflikty budú dosť časté a hlasné.

Škorpión a Rak

Rak je veľmi pokojný, Škorpión je veľmi vášnivý, žiarlivý a majetnícky a od svojho partnera očakáva niečo úplne iné ako pokoj a rozum. Ale súbežne si veľmi váži kľudného domova a oddanosti. Preto vzťah týchto dvoch znamení zverokruhu má isté šance na úspech. Škorpión by mal obdivovať Raka a ukazovať ako mu veria a Rak by mal byť tolerantný k rôznym Škorpiónovým “vtipom” a náladám a chápať jeho nepokojnú povahu.

Škorpión a Panna

Panna a Škorpión môžu výborne fungovať na pracovisku. Majú podobné záujmy a názory. Ale Škorpión môže byť len veľmi dobrým kamarátom Panny. Majú veľmi rozdielny temperament, Škorpión je príliš priebojný a vášnivý a to nesedí chladné a pokojné Panne. Panna mu bude vyčítať prílišnú zhýralosť a neocenia jeho vášnivý charakter, bude žiarlivá a nespokojná, pretože potrebuje oveľa viac citlivosti a starostlivosti.

Škorpión a Škorpión

Dva Škorpiónov spojí bujný temperament (zvlášť sa prejavujúce v spálni), ale aj láska k domácemu krbu. Škorpióni sú verní a stáli vo svojich citoch. Nie sú ale jednoduchým partnerom z dôvodu rôznych nálad, ktoré je občas prepadnú, a kvôli ich majetnickému pristupu a chuti ovládať všetko okolo. Preto konflikty v takomto vzťahu môžu byť časté. Najdôležitejšie je sa naučiť brzdiť svoje emócie a zvládať problémy spoločne. ¨

Škorpión a Kozorožec

Kozorožec si váži pokoja a príjemné, dobre usporiadanej domácnosti. Určite sa to bude páčiť aj Škorpiónovi, ktorý hoci je pln vášňou a rôznych záujmov, tak domov je pre neho základom. Škorpión a Kozorožec nájdu rýchlo spolu veľa podobných záujmov a veľmi dobre spolupracujú aj na profesionálnej úrovni. Kozorožec vďaka vášnivému škorpiónovi dovedie aj v sebe prebudiť oheň a to je niečo čo Škorpión veľmi potrebuje – pocit, že niekto za ním šalejú.

Škorpión a Ryby

Hoci Ryby sú pokojné a veľmi dobre sa ovládajú a Škorpión je zas plný vášní a temperamentu, taký vzťah môže byť úspešný. Škorpión je totiž často verný a romantický a zasnená a taktiež romantická Ryba ho dokáže veľmi očariť. Ryby sa ale musí starať dorovnať Škorpiónovi v jeho vášnivosti a čo najviac ustupovať pri rôznych zbytočných konfliktoch a ukazovať mu, že si vzťahu váži. Je to spojenie s rizikom konfliktu, ale po ich prekonaní môže byť veľmi trvalé.

veštice online