Znamenie Ryby – partnerská zhoda

Ryby a Baran

V tomto vzťahu je potrebné pochopenie a vyvážený prístup oboch strán. Z jednej strany máme ohnivého Barana az druhej jemnú a citlivú Rybu. Pre Barana môže byť problém prílišná podriadenosť Ryby, preto by Ryba nemala tak jednoducho a rýchlo vo všetkom ustupovať, ako je jej zvykom. Barany vzťahy úplne hladké, kde druhá strana len prikyvuje čoskoro začínajú iritovať a nudiť.

Ryby a Blíženci

Ryby majú rady stabilizáciu a harmóniu, ale v tajnosti sníva o zmenách a dúfajú, že sa objavia nejaké zaujímavé výzvy. To je šanca pre Blíženca, aby ich očaril svojou láskou k dobrodružstvu a k zmenám. Takýto vzťah vyžaduje veľa práce a vzájomného pochopenia, pretože predsa len temperament a záujmy týchto znamení sú odlišné. Existuje riziko, že Blíženec sa začne nudiť Rybami, najmä z dôvodu ich hmlistého snílkovství.

Ryby a Lev

Lev a Ryby to sú úplne rozdielne očakávania, záujmy a hlavne úplne iná citlivosť. Lev nikdy nedokáže rozšifrovať SNIV náturu Rýb a Ryby neuveria Levovi natoľko, aby k nemu boli úplne úprimne a aby mu ukázali svoje pravé city. Vzťah má dosť malé šance na úspech, darí sa len ak sa predsa len podarí nájsť nejaký spoločný záujem, ale aj tak lepšie všetko vychádza na priateľskej úrovni ako na úrovni partnerskej.

Ryby a Váhy

Váha a Ryby sa dosť zle dohovárajú. Jeden druhého majú za veľkú záhadu, ale nič je príliš neťahá ju dešifrovať. Veselú Váhu nijako neťahá pokoj melancholické Ryby. Inak trávi voľný čas, inak ukazujú svoje city. Ryby sa pri Váhe cítia neisto a Váhu rozčaruje konzervatizmus Rýb a nie je schopná si vážiť ich romantické ale kľudnej povahy.

Ryby a Strelec

Ryby a Strelec sa dosť ťažko dohovorí. Rôzne temperament a záujmy spoločnú komunikáciu nijako neuľahčujú. Ryby sú zodpovedné a dráždi je ľahkomyseľný prístup Strelca k dôležitým veciam ak životu. Pre Strelca je zase Ryba príliš chladná a až moc sa ovláda. Zodpovednosť Rýb nijako Strelca nezaujme. Obe znamenia čaká veľa práce ak chcú mať vydarený vzťah a musí počítať s nepríliš podareným intímnym životom, prinajmenšom na začiatku, kedy si absolútne tieto znamenia v spálni nerozumie.

Ryby a Vodnár

Vo vzťahu týchto dvoch znamení sa môže objaviť veľa problémov. Ryby väčšinou očakávajú podporu od svojho partnera a dúfajú, že bude on osobou zodpovednou a vážnu. Nenachádza tieto vlastnosti u Vodnára, ktorý býva bezstarostný, nesústredený a nepríliš zodpovedný. Pochopenie môžu nájsť v profesijnom živote, pretože obe znamenia zaujímajú originálne riešenia a záujmy. Ak teda nájdu veľa spoločných bodov v práci či hobby, tak to môže byť dobrý základ pre stavbu kvalitného vzťahu.

Ryby a Býk

Ryby navonok túži po novinkách a zmenách, ale v kútiku duše tají túžbu po stabilizácii a harmónii. Preto aj vzťah Býka a Rýb môže byť veľmi úspešný. Býk je pokojný a rozumný, preto dokáže dostřehnout a doceniť dobré vlastnosti Rýb. Súbežne Ryby si budú veľmi vážiť stálosti citov u Býka, jeho vernosti a oddanosti. Takýto vzťah môže priniesť obom stranám veľa satisfakcie.

Ryby a Rak

Ryby majú rady stabilizáciu a harmóniu, sú to osoby zasnené a romantické. Rak sa pri Rybách stane citlivým romantickým milencom. Či jeho správanie bude Rybami zaakceptováno a uznávané, tak sa stane tiež veľmi nežným a verným. A Ryby sa v tomto vzťahu budú cítiť bezpečne a splnia sa ich sny o milom, nežnom a vernom partnerovi. Ryby budú obdivovať svojho partnera za jeho všestranné záujmy a zodpovedný a triezvy prístup k životu.

Ryby a Panna

Panna je príliš málo romantická pre citlivú a pretekajúca emóciami Rybu. Ryby majú veľkú intuíciu a Panna pre zmenu skôr dôveruje rozumu. Panna rada poučuje a kritizuje a to všetky Ryby nenávidí. Šancí pre tento vzťah je podobný temperament a schopnosť Rýb často ustúpiť. Ak sa to podarí, tak Ryby docenia praktickosť Panny a zaistí jej pocit bezpečia.

Ryby a Škorpión

Hoci Ryby sú pokojné a veľmi dobre sa ovládajú a Škorpión je zas plný vášní a temperamentu, taký vzťah môže byť úspešný. Škorpión je totiž často verný a romantický a zasnená a taktiež romantická Ryba ho dokáže veľmi očariť. Ryby sa ale musí starať dorovnať Škorpiónovi v jeho vášnivosti a čo najviac ustupovať pri rôznych zbytočných konfliktoch a ukazovať mu, že si vzťahu váži. Je to spojenie s rizikom konfliktu, ale po ich prekonaní môže byť veľmi trvalé.

Ryby a Kozorožec

Vzťah týchto dvoch znamení môže byť ako výborný, tak úplne krízový. Ak Kozorožec ocenia pokojnú Rybu a Ryba si nechá vniesť do svojho života trochu zmätku, tak úspech je takmer istý. Potom sa môžu aj výborne dopĺňať aj v spálni. Kozorožec len musí pochopiť zasnený charakter Rýb a tie mu zas musí dopriať trochu priestoru pre bláznenie.

Ryby a Ryby

Je šanca na veľmi dobrý vzťah. Obaja partneri sú citliví a chápajúce sa vzájomne. Jednoducho naviažu duchovné puto a spoločne začnú hľadať rôzne spájajúcej je záujmy. Tiež ako milenci vychádza veľmi dobre, pretože jeden druhého chápu a okamžite mu vychádza v ústrety. Obaja partneri sú šetrní, váži si pekné domácnosti a rodiny.

veštice online