Rozhovor: Veštica Anabela – každý človek má svoju cestu

vestica Anabela

Kedy ste v sebe objavili schopnosť vidieť svet okolo seba inak ako ostatní?

Od ranného detstva som vnímala energiu, ktorá je okolo nás. Nevedela som v tom období, či je to niečo výnimočné, ale často som rozmýšľala nad nevysvetliteľnými skutočnosťami. Stávalo sa mi, že som videla veci, ktoré sa vyskytli v budúcnosti. Keď’ som sa pozrela pri rozhovore na človeka, nevidela som len tvár alebo profil, videla som ho odetého do priesvitného šálu rôznych farieb. Neskôr som si to začala dávať do súvislostí. Keď som si uvedomila, čo vlastne vidím, potom mi často radila moja teta. Ona vedela, že to čo vidím, je dedičné.

Poskytujete duchovné poradenstvo, čo všetko môžete ľuďom ponúknuť? S čím sa na vás môžu obrátiť?

Veštím z tarotu a kameňov, rún a tiež z odliatkov olova. Zaoberám sa liečením harmonizovaním čakier a energiou Božia pečať, automatickou kresbou, liečim pomocou byliniek, “odrábam” porobeniny a kúzla z čiernej mágie, očisťujem ľudí, obytné aj podnikateľské priestory a nastavujem energetické platformy tak, aby sa ľuďom darilo. Pomáham v láske a podnikaní.

Sú ľudia, ktorí majú pocit, že sa im niekto snaží uškodiť. Viete im pomôcť?

Pri výklade a konzultácii s klientom hľadáme príčinu, bloky, ktoré mu škodia a následne sa snažíme nájsť prostredníctvom bielej mágie najvhodnejšie riešenie, ktoré mu dokáže pomôcť.

Zaoberáte sa aj rumunskou mágiou a veštením podľa rumunského kalendára. Môžete nám priblížiť, čo to je?

S pomocou rumunského kalendára, ktorý je potrebné dodržiavať, sa vykonávajú jednotlivé úkony a rituály, tie pomáhajú ľuďom.

Pomáhate ľuďom zorientovať sa v ich osobnej situácii a ukázať im cestu, ktorou by mohli alebo mali ísť. Máte aj odozvu, či sa riadia vašimi radami? Prídu vám poďakovať?

Mnohí zákazníci, ktorí sú spokojní, ma kontaktujú alebo prídu sa osobne poďakovať a objednať na ďalšiu konzultáciu. Často dávajú kontakt na mňa aj druhým ľuďom, ktorí potrebujú pomoc. Samozrejme, sú aj takí ľudia, ktorí chcú zázraky na počkanie. Človek však nemôže byť zadobre so všetkými, nedá sa každému vyhovieť.

Stretávate sa s mnohými ľuďmi a vnímate ich problémy. Zanecháva to na vás stopy? Ako sa s tým vyrovnávate?

Niekedy pociťujem únavu, vyčerpanosť, syndróm vyhorenia. Vtedy sa utiekam do úzadia a snažím sa meditovať, vyčistiť si myseľ. Silu čerpám pri každodenných modlitbách.

Chodia k vám aj ľudia, ktorým sa nedá pomôcť? Viete každému dať nejakú nádej?

Každý človek ma nejakú svoju cestu, úlohu, ktorú má predurčenú. Samozrejme, môže, ale aj nemusí kráčať podľa pravidiel. Každá cesta je v Božích rukách, ja sa len snažím ľuďom ju uľahčiť a ukázať im správny smer.

Čo by ste odporučili človeku, ktorý sa domnieva, že už nemá žiadnu šancu?

Každý z nás má nejakú možnosť, treba sa snažiť prežiť každý deň plnohodnotne, aby po nás zostalo niečo pekné.

Máte svoje zásady, ktorých by ste sa len neradi vzdali? Čo vás poteší a čo vás dokáže nahnevať?

Mám svoje zásady, ktorých sa držím a podľa ktorých konám, neutiekam sa čiernej mágii, nesnažím sa cielene ublížiť. Nahnevám sa vtedy, keď sa ma snaží niekto kopírovať a napodobňovať.

Sú sny, ktoré ste si ešte nesplnili?

Ako každý z nás, taktiež mám splnené aj nesplnené sny. Mňa osobne nesplnené sny posúvajú dopredu, snažím sa k nim aspoň priblížiť.

Čo by mali ľudia robiť, aby boli so svojimi životmi spokojnejší? Na čo by mali dbať a čoho by sa mali vyvarovať?

Ľudia by mali myslieť pozitívnejšie, navzájom byť k sebe milší a pozornejší, radovať sa aj z maličkostí – menej je niekedy viac.

 

Zdroj: Magická žena

veštice online