Veštica Elina

vestica Elina
ZavolajZavolajte na moje číslo
0988 700 935
tv
Poznáte z TV!

Zameranie:

 • Jasnovidectvo a veštenie
 • Výklad kariet
 • Krištáľová guľa

S čím Vám pomôžem?

 • Problémy osobného charakteru
 • Rodina, vzťahy, láska a priateľstvo
 • Práca a profesijné záležitosti
 • Budúcnosť a životná cesta

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Ako sa zorientovať?

O tom, že život nie je jednoduchý, vie každý z nás asi svoje. Nie inak je tomu u mňa. Všetci niekedy musíme zápasiť s prekážkami, ktoré život prináša. Áno, život nie je len radosť. Nezriedka je to tiež starosť, a nie len tak hocijaká. Napriek tomu verím, že každá prekážka je užitočná a nič nie je tak hrozné, aby sa to nedalo zvládnuť. Verím tomu, že to tak je, čítam to zo svojich kariet a vidím to v krištáľovej guli.

Niekedy sa všetko zdá byť príliš komplikované. Minulosť je bolestivá, prítomnosť zložitá a budúcnosť neistá. Niekedy sa v spleti problémov ťažko orientuje. Niekedy je ťažké si na rázcestí života vybrať ten správny smer. Môže pomôcť nový pohľad, možno pohľad do budúcnosti, ktorý všetko osvetlí. Môžu pomôcť karty alebo krištáľová guľa, ktorá vyjaví skryté obrazy.

Hľadáte aj vy hlboký pohľad, ktorý by vyjasnil vašu aktuálnu životnú situáciu? Chcete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti a dodať tak svojim krokom viac istoty? Zavolajte mi.

Pohľad do krištáľovej gule

Pri svojej práci využívam dve úplne rôzne veštecké pomôcky. Ide o výkladové karty a krištáľovú guľu. Obe nesú skryté posolstvo a majú v sebe hlboký rozmer. Kým výkladové karty však dávajú reálny, nepopierateľný obraz, krištáľová guľa je zložitejšia. Obraz vytváram sama pomocou svojej vnútornej sily, schopnosti očistiť sa od vlastných myšlienok a daru vyššieho videnia.

Nie som len veštica alebo kartárka, som jasnovidka. A krištáľová guľa je práve oným mystickým nástrojom, ktorý k jasnovidcovi patrí, teda aspoň ku mne. Hovorí sa, že krištáľová guľa je jednou z najzáhadnejších pomôcok jasnovidcov a veštcov. Je spájaná s čarodejnicami, tiež s keltskými druidmi, ale aj tými najvýznamnejšími jasnovidcami sveta. Krištáľová guľa je dokonalá vo svojej jednoduchosti, pritom tak mystická.

Sama neviem vysvetliť princíp, ktorý úplne priehľadnej guli dáva úplne konkrétne obrazy, výjavy zo života. Viem len, že to ide.

Ak chcete, aby som sa pozrela do krištáľovej gule aj na váš život, zavolajte mi. Guľa vie vyjasniť mnohé komplikované situácie, náročné vzťahy. Ukáže budúcnosť, aby prítomnosť bola istejšia a stabilnejšia.

Čo prinesie budúcnosť?

Táto otázka býva mnohokrát plná obáv a neistoty. Aj preto verím, že jasnovidectvo alebo veštenie môže byť užitočné. Dáva ľuďom nádej a príležitosť na zlepšenie. Vždy ide o možnosti, záleží na každom, ako ich dokáže využiť. Svoju budúcnosť máme každý vo svojich rukách. Pohľad do krištáľovej gule alebo výklad kariet však môže pomôcť. Môže ukázať vhodný smer alebo varianty, ktoré by inak človek nevidel. Aj preto sú veštci a jasnovidci prospešní.

Chcete aj vy nahliadnuť do svojej budúcnosti? Zaujíma vás, čo vám život prichystal, čo vám prinesú ďalšie dni, týždne, mesiace alebo roky? Zavolajte mi na číslo 0988 700 935.

* Ak veštica Elina nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Andrea

  Ďakujem veľmi pekne, vaše dnešné veštenie ma povzbudilo a príjemne sa mi s vami komunikovalo.

  5
 • Tomáš

  Ste super, odporucam!

  5
 • Iveta

  Naposledy ste mi veštila, ze vidite trapenie kvoli praci. Ano, trapila som sa. Odisla som. Mam inu pracu. Som spokojna. Vase vyklady sa plnia.. Dakujem este raz.

  0
 • Katarína

  Profesionálka a veľmi príjemný človek, pomôže, navedie a vysvetlí. Odporúčam jej zavolať.

  5
 • Ľudmila

  Ďakujem, boli ste mi veľkou oporou práve vtedy, keď som to najviac potrebovala.

  5

Napíšte odporúčanie

veštice online