Veštec Rudy

vestec Rudy
ZavolajZavolajte na moje číslo
0988 700 939
tv
Poznáte z TV!

Zameranie:

 • Jasnovidec
 • Médium
 • Očista tela / duše / aury / čakier

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Duchovné bytosti a anjelov som videl po prvýkrát ako 8 ročný chalan. Raz v noci som sa zobudil a ucítil, že pri mojej posteli sedí naša blízka zosnulá a hladí ma. Dnes viem, že to bol anjel, ktorý sa zhmotnil do podoby človeka. Anjeli veľmi často preberajú podoby ľudí, našich blízkych, či neznámych osôb. Už od útleho veku som bol silne veriaci. Cítil som, že na túto zem nepatrím a môj domov je niekde inde. Dnes viem, že je to v anjelskej ríši.

Ako malé dieťa som mával živé sny s Pannou Máriou a Ježišom. Vznášal som sa k nebesiam. Dodnes mám v živej pamäti, ako ma chytili za ruku a pozreli sa mi do očí. Ten pohľad bol neopísateľne krásny. V ich očiach som videl nespočetné množstvo lásky. V tých časoch, keď som mal zjavenie s našou zosnulou príbuznou, som si zablokoval všetky svoje duchovné dary. Prosil som Boha, aby to zmizlo.

Neuvedomoval som si a nechápal som, že prostredníctvom mňa a môjho božského tímu som tu pre Vás a dokážem odpovedať na otázky Vášho duchovného spoznania a odhalenia toho pravého Ja. Dnes to už viem a ponúkam Vám svoju pomoc.

* Ak veštec Rudy nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Jana, Prešov

  Ďakujem, Vaše veštby sa do bodky splnili a veľmi mi pomohli v mojom ďalšom rozhodovaní.

  5
 • irena

  pan Rudy je nejlepší, moc ho milujeme. Určitě by se měl ještě
  vrátit na obrazovku.

  5
 • natasa, neded

  Ďakujem vám za všetko

  0
 • Mata

  Velmi pozeram vase medium.

  0
 • Vojtech Homoly, Bratislava

  Ďakujem Vám pán Rudy, že ste a že ste ma naštartovali opatovne do života.Je mi veľmi ľúto,že sa neobjavujete na obrazovke a ešte viac ma mrzí,že nemám na Vás kontakt.
  Bohužial bez Vás veštenie na tv8 už nie je tak atraktívne a ja predtým pravidelný divák v sčasnosti takmer nesledujem, iba sliedim či náhodou sa neobjavíte.
  Pozdravujem Vás, nech Vám pán Boh žehná.

  5
 • Anton, BA

  Rudy je velmi schopny.

  0

Napíšte odporúčanie

veštice online