Veštec Leon

veštec Leon
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 886
tv
Poznáte z TV!

Zameranie:

  • anjelé
  • výklad kariet
  • psychológia a duchovná úroveň

S čím Vám pomôžem?

  • láska, vzťahy, rodinné záležitosti
  • práca, kariéra
  • hľadanie východiska z komplikovaných životných situácií

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Nechajte sa mnou viesť

Vzťahy, práca, kariéra, hľadanie východiska z komplikovaných životných situácií, odvaha prijať správne rozhodnutie, to všetko sú témy, s ktorými Vám dokážem pomôcť.

Moja cesta do sveta duchovna začala dávno. Pozoroval som a vnímal správanie i postoje ľudí k problémom, ktoré im prichádzali do života. Vtedy som mal predstavu, že začnem pracovať ako psychológ. Postupne som začal vnímať i duchovné znamenia anjelov, ktoré ma krôčik po krôčiku viedli k spojeniu psychológie s duchovnou úrovňou. Táto cesta, ktorá stále nekončí, je plná neustáleho objavovania a zdokonaľovania sa.

Moje výklady sú založené na analýze skutočnosti a hľadaní takého východiska, aby daný klient mal presne určené kroky k harmónii vzťahov, riešeniu financií alebo ťažkých životných rozhodnutí. Verím, že moja pomoc dokáže utíšiť Vaše trápenia, dodá Vám energiu, pozitívne myslenie a správnym nasmerovaním nájdete východisko z ťažkých životných situácii. Nechajte sa mnou viesť!

* Ak veštec Leon nie je dostupný alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

Napíšte odporúčanie

veštice online